Vrienden van het dienstvak LO&Sport
 
 
 
 



Dienstvakdag 2017 : Aanmeldingen

Onderstaand een overzicht (in chronologische volgorde van aanmelding) van de reeds bekende aanwezigen op de Dienstvakdag van 14 september 2017.

Het overzicht is bijgewerkt t/m 13 september 2017.

Actief personeel (aanmelding door C)

Niet-actief personeel

Regio-Z: Pieter van der Peet

Theo Vissers

Regio-N: Arjan Kreeft

Bart Smits

LTK: Jan Bult

Marien van den Eijnden

LTK: Kees Visserman

Nico Spreij

LTK: Hans Feenstra

Richard van der Meulen

LTK: Mark Ekkel

Jan Meijboom

LTK: Bas van Dreumel

Jan Schonewille

LTK: Rene van Oost

Hans van Batavia

LTK: Oscar Mouthaan

Wil Maaswinkel

LBK: Jasper Schout

Klaas de Jong

LBK:Frits Adelmeijer

Joep Tolboom

LBK:Niels Boonstra

Theo Vonk

LBK:Bart Seegers

Jack Jeekel

LBK: Luc Diderich

Dick 's Gravenmade

LBK: Sjoerd van Turnhout

Hans Westerduin

LBK: Hans Sengers

Berry Manders

GSK: Melvin Laport

Henny Huijbregts

GSK: Rens de Haan

Klaas Holt

GSK: Herman den Uil

Ad Sorber

GSK: Wouter Oostindjer

Hans van Leeuwen

GSK: Fiona Lust

Ad Stuurop

GSK: Chiel Bakker

Peer Gresel

GSK: Bas de Jong

Miel Hollard

GSK: Martin Super

Richard Wichhart

GSK: Fernand Lith

Johan Bouman

GSK: Dennis Roeloffzen

Gerrit Beekhuizen

JPK: Michel Ham

Theo Hunck

JPK: Johan Veenstra

Adriaan van Amerongen

JPK: Brugt Bergsma

Fred de Ruijter

JPK: Oscar Prins

Leo Bakker

JPK: Reno Lok

Julius Breinburg

JPK: Martijn Krabshuis

Kars Schepers

JPK: Rogier Wezeman,

Jack Ooms

JPK: Rico Lamers,

Ruben Driever

JPK: KJ Kin,


JPK: Chris Haverslag


JPK: Jeroen v Dongen


JPK: Rene Verkade


GMK: David Goddaer


GMK: Rob Zijlstra


GMK:  Nathalie Oharek


GMK: Robin Italiaander


GMK: Ramon Everduim


GMK: Rik Wolting


GMK: Jan-Alexander Heins


GMK: Arnoud Hagen


GMK: xxxxxxx


GMK: Jeroen Lodewijk


GMK: Thijs Tuhusula


PMK: Léonie van Lamsweerde


PMK: Henk Buimer


PMK: Andries Booi


PMK: Jeffry Bergenhenegouwen


PMK: Sigi Carrera


PMK: Freek Gielen


PMK: Manuela Kruise-Veenstra


RVS: Rob Burgers


RVS: William Verploegen


RVS: Richard Soree


RVS: Bart Dassen


RVS: Niels van Woerkum


RVS: Rik van Geffen


RVS: Thomas van de Geer


RVS: Rob Hanssen


RVS: Sander van Rooijen


RVS: Rob Oosterveer


RVS: Wil Fasen


RVS: Wil Alards


STAF/K&P: Jaco Bras


STAF/K&P: Ton Neppelenbroek


STAF/K&P: Joop van de Poll


STAF/ECEN: Dennis Gorree


STAF/ECEN: Ton Wessel


STAF/ECEN: Jeroen Kuiper


STRIJPSE KAMP: Stef Driessen


STRIJPSE KAMP: Jop Hengst


GHK: Chris Becker


GHK:Pim van den Nouwelant


GHK: Kaei Bekkers


GHK: Jurjen Blokzijl


GHK: Robert van Boxtel


GHK: Rob Manders


GHK: Robert Mensink


GHK: Pim Tielemans


GHK: Hendrik Wibbelink


GHK: Youri Wintjens


EVN: Rene Dekkers


EVN: Pierre Schoonen


EVN: Marcel van Panhuis


EVN: Frank Poels


STAF/MT : Fred Jansen


DUMO: Hans Wakelkamp


DUMO: Renate van der Hoek


DUMO: Willem van der Zanden


DUMO: xxxxx


DUMO: Marco Wurtz


KMA: Roel Bindels


KMA: Pieter van Beekveld


KMA: Hans Talboom


KMA: Frank Hoek


STAF/LOSS: Gerard Machielse,


STAF/LOSS: Anthony Scheepers,


STAF/LOSS: Peter Crooymans,


STAF/LOSS: Marco Fekkes,


STAF/LOSS: Philip Steverink,


STAF/LOSS: Mark Reijers,


STAF/LOSS: Robert Meijer,


STAF/LOSS: Jasper Versteeg,


STAF/LOSS: Stefan de Jong


STAF/LOSS: Roy Tamaela


STAF/LOSS: Joost de Jong


JWF: Lieuwe Wobbema


JWF: Jan-Piet Bosma


JWF: Richard Vroon


JWF: Sieger Everts


JWF: Pier Niermeijer


JWF: Richard Nijboer


JWF: Jenine Binnendijk


JWF: Rick Siemonsma


JWF:Lieuwe Meinema


JWF:Danny Bulthuis


STAF/BOTO: Henri vd Linde


STAF/BOTO: Michel van Dongen


STAF/BOTO: Hennie Kennis


STAF/MT: Jan Welling


OK: Johan Sanders


OK: Jacob Ensing


OK: Gijs Frijters


OK: Sietse Jonkers


OK: Freek Vermulst


STAF/OST: Paul Lindeboom


STAF/OST:Nico Lovink


STAF/P&P:Astrid Waard


BRK: Maarten van Bussel


BRK: Mark Hendriks


BRK: Jeroen Mecking


STAF/SPOCO: Rene de Jager


STAF/SPOCO:Roel Hessing


STAF/MT: Jan van den Dool


STAF/MT: Jan Maree


STAF/BROC: Joep van Renswouw


STAF/BROC: Roel Cuppen


STAF/BROC: Max Sibbald


STAF/BDPL: Rik van Trigt


BIMS: Arnold Hofsté